PeytzMail (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
