PeytzMail (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Email
th: อีเมล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Lists
th: รายการ
