PeytzMail (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Header
ar: الترويسة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Lists
ar: قوائم

en: Debug
ar: تنقيح

en: Newsletters
ar: النشرات

en: Newsletter name
ar: اسم النشرة
