PeytzMail (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: - None -
az: - heç nə -

en: Header
az: Başlıq

en: Debug
az: Debaq
