PeytzMail (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: API Key
be: Ключ API

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
