PeytzMail (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Email
bg: Е-поща

en: Header
bg: Заглавна зона
