PeytzMail (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Email
es: Correo electrónico

en: Header
es: Encabezado

en: API Key
es: Clave API

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Full name
es: Nombre completo

en: Lists
es: Listas

en: Debug
es: Depurar

en: Newsletters
es: Boletines

en: Newsletter name
es: Nombre del boletín

en: Sign up
es: Registrarse

en: Signup settings
es: Configuración de las inscriciones

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
es: Un alias especificado para un idioma determinado será usado siempre al mostrar la página en ese idioma, y tiene preferencia sobre los alias definidos como <em>- Ninguno -</em>
