PeytzMail (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Disabled
id: Non Aktif

en: - None -
id: - Tiada -

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Lists
id: Daftar

en: Sign up
id: Daftar
