PeytzMail (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Disabled
ja: 無効

en: - None -
ja: - なし -

en: Email
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Full name
ja: フルネーム

en: Lists
ja: リスト

en: Debug
ja: デバッグ

en: Newsletters
ja: ニュースレター

en: Newsletter name
ja: ニュースレター名

en: Sign up
ja: サインアップ

en: Signup settings
ja: サインアップの設定

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
ja: 特定の言語に対して設定されているパスエイリアスは、その言語でページを表示する際に常に使用され、<em>- なし -</em>に設定されているパスエイリアスより優先されます。
