PeytzMail (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
