PeytzMail (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
