PeytzMail (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: API Key
lt: API raktas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Newsletter name
lt: Naujienlaiškio pavadinimas
