PeytzMail (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Email
mn: Имэйл

en: Header
mn: Толгой хэсэг
