PeytzMail (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Email
sk: E-mail

en: Header
sk: Hlavička

en: API Key
sk: API Kľúč

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Full name
sk: Celé meno

en: Debug
sk: Ladenie

en: Newsletters
sk: Informačné listy
