PeytzMail (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: API Key
sv: API-nyckel

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Lists
sv: Listor

en: Debug
sv: Felsök

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Newsletter name
sv: Nyhetsbrevets namn

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Signup settings
sv: Inställningar för anmälan

en: Secret
sv: Hemlighet

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- None -</em>.
sv: Ett sökvägsalias för ett givet språk kommer alltid användas vid visning av denna sida i det språket och har företräde framför sökvägsalias inställda som <em>- Ingen -</em>.
