PeytzMail (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
