PeytzMail (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Email
ur: ای میل

en: Header
ur: ہیڈر
