Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Action
am: እርምጃ

en: error
am: ስህተት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Clear
am: አጥራ
