Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Action
hu: Művelet

en: error
hu: hiba

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Normal
hu: Általános

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Example
hu: Példa

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Clear
hu: Törlés

en: Topic
hu: Témakör

en: Entity
hu: Entitás

en: Client
hu: Ügyfél

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Parent comment
hu: Szülő hozzászólás

en: Push
hu: Eltolás

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Asc
hu: Növ

en: Window
hu: Ablak
