Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: error
nl: fout

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Normal
nl: Normaal

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Clear
nl: Wissen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Entity
nl: Entiteit

en: Client
nl: Afnemer

en: Apply
nl: Toepassen

en: Manage subscriptions
nl: Inschrijvingen beheren

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend
