Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to de translation catalogue (32 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Subject
de: Betreff

en: Remove
de: Entfernen

en: error
de: Fehler

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Options
de: Optionen

en: Active
de: Aktiv

en: Example
de: Beispiel

en: Public Key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Clear
de: Leeren

en: Topic
de: Thema

en: Entity
de: Entität

en: Debug
de: Debuggen

en: Manage subscriptions
de: Abonnements verwalten

en: Parent comment
de: Übergeordneter Kommentar

en: Push
de: Ausliefern

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße

en: Notifications settings
de: Benachrichtigungs-Einstellungen

en: Parent entity
de: Übergeordnete Entität

en: Send notification
de: Benachrichtigung senden

en: Window
de: Fenster

en: Push notifications
de: Push-Benachrichtigungen

en: Notification title
de: Benachrichtigungstitel

en: Manages all content entity types and their
     *   bundles.
de: Verwaltet alle Inhaltsentitätstypen und deren *   Subtypen.

en: Flood
de: Missbrauch
