Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: error
fi: virhe

en: Reset
fi: Palauta

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Normal
fi: Normaali

en: Example
fi: Esimerkki

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Topic
fi: Aihe

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Client
fi: Asiakas

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Manage subscriptions
fi: Hallitse tilauksia

en: Parent comment
fi: Isäntäkommentti
