Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Subject
fr: Objet

en: Remove
fr: Retirer

en: error
fr: erreur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Active
fr: Actif

en: Example
fr: Exemple

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Threshold
fr: Seuil

en: Clear
fr: Vider

en: Topic
fr: Sujet

en: Entity
fr: Entité

en: Manage subscriptions
fr: Gérer les abonnements

en: Parent comment
fr: Commentaire parent

en: Push
fr: Pousser

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Notifications settings
fr: Réglages de notifications

en: Parent entity
fr: Entité parente
