Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: error
hr: greška

en: Reset
hr: Poništi

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Normal
hr: Normalno

en: Threshold
hr: Prag

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Clear
hr: Očisti

en: Topic
hr: Tema

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Parent comment
hr: Nadređeni komentar
