Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: error
kn: ದೋಷ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
