Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
