Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: error
pl: błąd

en: Reset
pl: Resetuj

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Options
pl: Opcje

en: Active
pl: Aktywne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Example
pl: Przykład

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Threshold
pl: Próg

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Topic
pl: Temat

en: Entity
pl: Encja

en: Client
pl: Klient

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: Parent comment
pl: Komentarz nadrzędny

en: Notifications settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Urgency
pl: Ważność
