Push framework notifications (1.0.1-beta2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Remove
uk: Вилучити

en: error
uk: помилка

en: Reset
uk: Скинути

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Options
uk: Опції

en: Active
uk: Активно

en: Normal
uk: Звичайне

en: Example
uk: Приклад

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Threshold
uk: Поріг

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Time to live
uk: Час життя

en: Clear
uk: Очистка

en: Topic
uk: Тема

en: Entity
uk: Сутність

en: Client
uk: Клієнт

en: Debug
uk: Зневадження

en: Manage subscriptions
uk: Керувати підписками

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: Push
uk: Штовхання

en: Very low
uk: Дуже низький

en: Window
uk: Вікно

en: Urgency
uk: Терміновість
