Push framework notifications (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: error
eu: errorea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Normal
eu: Arrunta

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Example
eu: Adibide

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Topic
eu: Gaia

en: Entity
eu: Entitatea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: Manage subscriptions
eu: Kudeatu harpidetzak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Unlock
eu: Desblokeatu

en: Asc
eu: Goraka
