Push Framework OneSignal (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
