Push Framework OneSignal (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
