Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Model
hu: Modell

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Push
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
