Push Framework OneSignal (2.3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
