Push Framework OneSignal (2.3.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
