Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
