Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Page
fil: Pahina
