Push Framework OneSignal (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
