Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Permission
az: İcazə

en: About
az: Haqqında

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
