Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Permission
be: Дазвол

en: About
be: Аб

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
