Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Permission
fa: مجوز

en: About
fa: درباره

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
