Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: About
fi: Tietoja

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.
