Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Permission
he: הרשאה

en: About
he: אודות

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
