Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Permission
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Save permissions
is: Vista réttindi

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
