Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
