Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Permission
ms: Keizinan

en: About
ms: Perihal

en: Save permissions
ms: Simpan kebenaran

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ms: Amaran: Berikan kepada peranan terpercaya sahaja; keizinan ini mempunyai implikasi keselamatan.
