Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.
