Permissions filtered by modules (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Permission
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
