Permissions filtered by modules (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
