Permissions filtered by modules (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Permission
lv: Atļauja

en: About
lv: Par

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
