Permissions filtered by modules (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Permission
ar: الصلاحية

en: About
ar: حول

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
